Laatste update 18-10-2014   

 

lijnheader 

Alliance Française des Pays-Bas

Welkom op de website van Alliance Française des Pays-Bas/Maastricht

 

Nu ook op Facebook. Klik op het icoon en volg ons!  

 

 

De Alliance Française iets voor u?

De Alliance Française is een actieve vereniging van en voor mensen die geïnteresseerd zijn in Frankrijk, de Franse taal en de Franse cultuur en samenleving.
In 1883 opgericht in Parijs, vijf jaar later gevolgd door de Alliance Française des Pays-Bas, zijn er nu wereldwijd 1090 vestigingen in 138 landen. En er komen nog jaarlijks vestigingen bij, in het bijzonder in de Oost-Europese landen en in China.
Nederland telt 34 afdelingen die voor leden en cursisten overal in het land taalcursussen op elk niveau verzorgen en culturele en toeristische evenementen organiseren.
Ruim 10.000 leden en cursisten hebben de weg naar de Alliance Française in Nederland gevonden.
 
De Alliance Française Maestricht
 
In 1937 werd de section Maestricht van de Alliance Française des Pays-Bas aangesloten bij de Alliance Française van Parijs. Deze Maastrichtse sectie kwam zelf voort uit de in 1902 opgerichte Maastrichtse kring ´Amis de la Langue Française´.
Een bloeiend en rijk verleden, met een modern en aangepast heden. Iets wat bij Maastricht past! In Maastricht bent u welkom als lid en/of als cursist.
Aan de leden en cursisten bieden wij een aantrekkelijk programma rondom de Franse taal en cultuur.
Aan de cursisten bieden wij taalcursussen die zijn toegesneden op verschillende niveaus van basiskennis en/of interesse.
 
Houdt u van Frankrijk?
De Alliance Française Maestricht houdt van u! 
 

Bevriende instellingen / partenaires de l'Alliance Française Maestricht:

Boekhandel Dominicanen Maastricht: www.boekhandeldominicanen.nl

Faculteit Internationale Communicatie Zuyd Hogeschool: www.hogeschoolzuyd.nl

Frans Consulaat Maastricht: www.franseconsulmaastricht.nl

Stichting Kompas Nederland: www.kompasnederland.nl

Kruisherenhotel Maastricht: www.kruisherenhotel.nl

Opera Zuid: www.operazuid.nl

Pesthuyspodium Maastricht: www.pesthuyspodium.nl

Openluchttheater Valkenburg: www.Openluchttheater-Valkenburg.nl

Euregion Magazine: www.euregion-magazine.nl

Fotograaf Huib Vintges: http://www.huibvintges.com/info-clients

Stichting P.E.M.: www.14juillet.nl

Hotel Management School Maastricht: http://www.hotelschoolmaastricht.nl

Dante Maastricht, Italiaanse collega vereniging: www.dante-maastricht.nl

Circulo Cervantes Maastricht, Spaanse collega vereniging: www.circulocervantes.nl

 

 

 

logo TV5

 

Maastricht.alliance-francaise.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. Sluiten